Підхід

 

Всі знають, що під час будівництва, реконструкції чи ремонту інколи виникають складні та суперечливі ситуації. Зазвичай, це трапляється через нестачу інформації та неналежного аналізу всіх необхідних факторів та чинників об’єкту нерухомості чи земельної ділянки. Але в будь-якій ситуації, ми бачимо не проблему, а, навпаки, можливість навчитися чомусь новому та знайти нестандартне рішення. Таким чином, ми знаходимо нові шляхи та методи виконання робіт та поповнюємо наше портфоліо успішно-виконаними об’єктами.

Оптимізація 
будівельних процесів
Для досягнення оптимальної собівартості будівництва чи ремонту, Замовник обирає дешеві матеріали та більш дешевих виконавців, що, в свою чергу, призводить до проблем, пов’язаних з якістю і строками виконання робіт та гарантійними зобов’язаннями.
Для оптимізації собівартості замовлення ТОВ «Едельвейс Бау» пропонує гнучкі ціни на свої послуги та правильно підібрані матеріали, які дозволять виконати роботу якісно та у встановлені строки. До того ж, Компанія є юридичною особою з необхідною будівельною ліцензією і, згідно законодавства України, несе повну відповідальність за свої роботи.
 
Придбання готових 
об’єктів нерухомості
Через недостатній досвід або кваліфікацію, Покупець неналежним чином аналізує існуючий стан будівлі, дотримання чинних норм будівництва при виконанні будівельних робіт і монтажі інженерних мереж та обладнання, проектні рішення, тощо. В результаті, реконструкція та ремонт існуючого об’єкту виходять дорожче ніж нове будівництво.
ТОВ «Едельвейс Бау» пропонує повний спектр послуг щодо технічної оцінки об’єктів нерухомості. В подальшому, це зекономить Ваш час та фінанси.
 
Придбання земельних 
ділянок під забудову
Практика показує, що багато проблем виникає, якщо перед придбанням земельної ділянки під забудову знехтувати процедурою технічних задач: аналіз розміщення найближчих джерел електрозабезпечення та газозабезпечення, їх кінцевої вартості у «Замовника» на ділянці тощо.
ТОВ «Едельвейс Бау» пропонує Вам свої послуги з технічного аналізу вибраної земельної ділянки в цілях економії часу та мінімізації проблем в період між її купівлею та початком будівництва. Ми надамо Вам повний пакет рекомендацій по забудові, реконструкції чи ремонту, включаючи геодезичні та геологічні вишукування.
 
Недобросовісні 
проектувальники
На практиці, проектні рішення не завжди дотримані діючого законодавства України, відповідають вимогам Замовника, є оптимальними по технічним параметрам чи економічно виправдані. Ці чинники завжди випливають назовні під час виконання робіт згідно переданої документації.
Наша Компанія завжди радить своїм Замовникам проводити детальний аналіз проектних рішень перед отриманням повного пакету проектної документації. В разі необхідності та при домовленості, ми надаємо послуги щодо технічного аналізу проектних рішень.