Товариство з обмеженою відповідальністю «Едельвейс Бау» - молода компанія, яка динамічно розвивається на ринку будівельних послуг. За період свого існування Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер у своїй сфері. Про це свідчить наявність попиту на наші послуги та готовність Замовників до подальшої співпраці.


Наші ліцензії

    • Взагалі, едельвейс – це багаторічна рослина, яка росте високо в горах; її квіти мають білий колір та виглядають немов зірки. Але, незважаючи на легенди, пов’язані з цією рослиною, едельвейс є символом стійкості і мужності, бо його квіти ростуть у важкодоступних місцях і він вражає своєю дивовижною життєздатністю. Вважається, що зустріч з цією квіткою приводить до успіху.
    • Політика Компанії направлена на створення довгострокового та успішного партнерства зі своїми Замовниками шляхом надання високоякісних послуг з використанням передових технологій та постійного вдосконалення методів роботи. Загальний потенціал Компанії створює багаторічний досвід співробітників, підкріплений професійними знаннями. Нас об’єднує ідея і мета, до якої ми прагнемо.
    • Допомагати нашим Замовникам вдосконалювати умови життя та соціальну сторону суспільства за рахунок якісно побудованих та відремонтованих об’єктів нерухомості, тим самим робити внесок в створення та подальший розвиток майбутнього нашої країни.
    • Надавати кожному Замовнику високий рівень сервісу, якості та конкурентні ціни. Робота в ім’я прогресу та процвітання.